Веб-камери Челябінську

Челябінськ - місто, сьомий за чисельністю жителів і чотирнадцятий за площею в РФ. Челябінськ є адміністративним центром Челябінської області. Населення Челябінська становить один мільйон двісті тисяч осіб. Місто розташоване на кордоні Уралу і Сибіру, ​​на східному схилі Уральських гір, на обох берегах річки Міас.

Місто заснований в 1736 році як фортеця, Челябінськ до XIX століття став одним з найбільших торгових центрів Уралу, а до кінця століття і всієї Росії в зв'язку з появою в 1892 році залізничного сполучення міста з Москвою. У зв'язку з активним будівництвом промислових підприємств в Челябінську в роки перших п'ятирічок, а потім і евакуацією заводів під час Великої Вітчизняної війни, місто стало одним з найбільших в СРСР промислових центрів. Через інтенсивне виробництва в місті танків та інших бойових машин у воєнний період Челябінську в 2015 році присвоїли звання міста трудової доблесті і слави, а саме місто в народі отримав назву Танкоград.

У 1990-х і 2000-х роках цілий ряд виробництв в місті припинив існування через складну економічну ситуацію. До кінця 2010-х Челябінськ має серйозні екологічні проблеми, зокрема, майже щоденне забруднення повітря, що є однією з причин відтоку населення в інші регіони країни. Челябінськ також відчуває серйозні труднощі в господарській та економічній сферах, що проявляється в деградованих дорожньої мережі та громадському транспорті, а також у відсутності міського благоустрою та архітектури. Проте, Челябінськ є одним з найбільших культурних, економічних, ділових і промислових центрів Уралу, де промисловість становить 38% від валового муніципального продукту.

Найпопулярніші вебкамери Челябінську

Не забудьте подивитися інші вебкамери Челябінську