Веб-камера Червона площа університету Вашинтон в місті Вашингтон США

если трансляция не началась, выберите ее в верхнем левом углу

Діліться вебкамерой Червона площа університету Вашинтон зі своїми друзями в соціальних мережах

Не забудьте подивитися інші вебкамери

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Про вебкамеру "Червона площа університету Вашинтон" в місті Вашингтон

Американські університети відомі по всьому світу своїм рівнем освіти, це основна причина, чому студенти по всьому світу збирають максимум інформації про них, щоб скористатися можливістю вступити туди на навчання. При наданні хороших рекомендацій, біографії, наукових робіт студент з будь-якої країни може отримувати стипендію, яка забезпечила б йому чудову освіту і стабільну роботу в майбутньому. Але перед тим, як збиратися в поїздку необхідно визначитися, який саме університет приваблює більше всього на світі. Крім інформації щодо вступних іспитів, правил прийому можна побачити власними очима територію багатьох навчальних закладів по всьому світу через об'єктив встановлених там веб-камер. Ця трансляція ведеться з Червоної площі університету Вашингтона, одне з найбільш престижних закладів цього міста.

Пристрій направлено на саму площу і парадний вхід в університет, якщо придивитися до будівлі складно не помітити його архітектуру витриману в старих традиціях. Вся площа викладена тротуарною плиткою, справа в кадр веб-камери, яка працює в режимі реального часу, потрапляють студенти навчального закладу. Навколо корпусу невеликі дерева, а позаду є паркова зона, але з цього ракурсу не видно. Веб-камера працює в режимі онлайн, переглянути відео на власному комп'ютері може будь-який користувач мережі, незалежно від того. в якій країні світу він зараз перебуває. Єдиною умовою для нормального перегляду трансляції є наявність хорошого підключення до мережі. У нічний час доби на веб-камері складно що-небудь розглянути в подробицях, все тому, що із закінченням навчального дня світло в будівлі гаситься, а навколо його немає в необхідній кількості для освітлення площі.

Найпопулярніші вебкамери Вашингтона