Реклама на сайті webcam.scs.com.ua

Ми пропонуємо вигідні умови розміщення реклами на сайті webcam.scs.com.ua. Розміщення рекламного блоку на нашому ресурсі дозволить розширити географію Вашої реклами. Якщо ви хочете, щоб рекламу побачили, як можна більше людей, у всіх куточках земної кулі - ми готові Вам у цьому допомогти. Для розміщення та розповсюдження ваших рекламних матеріалів у нас є спеціальна пропозиція для Вас.

Ми є творцями сайту webcam.scs.com.ua який відвідують користувачі, що живуть у різних куточках земної кулі. При перегляді сторінок нашого сайту (материк, країна) відображається один рекламний блок, при переході користувача на сторінку населеного пункту - інший. Тим самим, рекламні блоки не змішуються між собою, відбиваючи клієнтів, а знаходяться на різних рекламних майданчиках.

Не варто забувати і про те, що для перегляду веб камер міста на сайті, користувачеві необхідно перейти по декількох сторінках, на яких може бути розміщена Ваша реклама (наскрізна або адресна (пріоритетна)).

На наступних скріншотах (з можливістю їх збільшення) продемонстровані місця розміщення рекламних блоків з короткими коментарями по кожній позиції. Якщо у Вас виникнуть запитання - звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми з радістю на них відповімо. Всі контакти вказані на сайті.

Замовити рекламу Ви зможете за електронною адресою webmaster@scs.com.ua

Назва Розмір Вартість на місяць
Рекламне місце 1 700 х 114 пикс. 500 грн.
Рекламне місце 2 220 х 300 пикс. 400 грн.
Рекламне місце 3 700 х 114 пикс. 400 грн.
Рекламне місце 4 220 х 50 пикс. 150 грн.
Рекламне місце 5 220 х 50 пикс. 150 грн.