Веб камери Сиркки - Гірськолижний курорт Леві

Дивіться вебкамеру Гірськолижний курорт Леві і спостерігайте за погодою в місті Сиркка

Вебкамеру дивляться: 2 користувача

Про вебкамеру "Гірськолижний курорт Леві" в місті Сиркка

Розслабтеся і насолодіться приємним часом в лобі-барі, це ідеальне місце для різних видів закусок та коктейлів. Бар біля басейну на гірськолижному курорті Леві допоможе розслабитися після довгих денних прогулянок. Саме тут турист може випробувати дуже розслабляє спокійне бачення басейнів і садів, де йому нададуть різні види закусок та коктейлів в барі і лаундж. Гірськолижний курорт Леві знаходиться в Лапландії (Фінляндія). Для катання на лижах і сноуборді є 37,9 км схилів і 5,8 км лижних маршрутів. 25 ліфтів перевозять гостей під час активності курорту. Площа для занять зимовими видами спорту знаходиться між висотами 206 і 531 м.

Побачити курорт можна сьогодні через об'єктив веб камери. Вона була встановлена ​​тут спеціально для того, щоб будь-який бажаючий зміг віддалено познайомитися з курортом. Веб камера працює цілодобово в режимі онлайн, при стабільному з'єднанні ніяких проблем з активацією відео немає. Леві, цілорічний курорт і найбільший лижний в Фінляндії, розташований в Ласландіі Фелл, посеред чистої природи і великих глухих місць.

Село Леві Фелл насправді являє собою невелике курортне містечко, яке пропонує своїм гостям широкий спектр першокласних послуг. Час відкриття Леві може варіюватися в залежності від зовнішніх умов, дня тижня, шкільних канікул і святкових днів.

Діліться вебкамерой Гірськолижний курорт Леві зі своїми друзями в соціальних мережах

Найпопулярніші вебкамери Сиркки

Подивитися усі вебкамери в місті

Сиркка