Веб камери Будапешту - Набережна річки Дунай, готель Вікторія

Про вебкамеру "Набережна річки Дунай, готель Вікторія" в місті Будапешт

Нова веб-камера, встановлена ​​на даху 4-зіркового готелю "Вікторія" в самому центрі Будапешта (Угорщина), відкриває панорамний вид на річку Дунай і один з найжвавіших районів міста, де розташований знаменитий Будапештський університет технології і економіки. Камера дозволяє цілодобово спостерігати життя, киплячу відразу на двох розташованих паралельно один одному вулицях, а також рух різного водного транспорту по Дунаю.

Якщо трохи придивитися, на передньому плані легко розгледіти одну з річкових пристаней, з'єднану з берегом металевими конструкціями. Трохи лівіше видніються куполи головних соборів Будапешта і частина старовинного моста Свободи. Справа на височини добре видно Будайська фортеця, в минулому - резиденція угорських королів. У безпосередній близькості, але поза зоною охоплення камери, знаходиться міст Петефі.

Веб-камера з видом на набережну річки Дунай з готелю "Вікторія" веде онлайн-трансляцію цілодобово. Обов'язково скористайтеся нею в нічний час, коли мости і будівлі галерей висвітлюються яскравим підсвічуванням, що міняє час від часу колір.

Для збільшення масштабу, підстроювання зображення вліво або вправо, включення / відключення звуку, а також перегляду відео в повноекранному режимі, використовуйте відповідні кнопки.

Вебкамеру дивляться: 5 користувачів

Діліться вебкамерой Набережна річки Дунай, готель Вікторія зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Будапешту