Веб камери Нордджордейда - Причал в морському порту

Дивіться вебкамеру Причал в морському порту і спостерігайте за погодою в місті Нордджордейд

Про вебкамеру "Причал в морському порту" в місті Нордджордейд

Не слід забувати і про Норвегії, яка має унікальні простори і красиві території. Сьогодні у вас є можливість поспостерігати за оточенням за допомогою веб-камери причалу в морському порту в місті Нордджордейд Норвегія. Устаткування розташоване прямо навпроти і дозволяє подивитися на роботу цього місця і на широке оточення. Відразу слід зазначити, що камера призначена виключно для стеження за пересуванням кораблів, будь-яку красу побачити буде складно, а ось насолодитися атмосферою вийде сповна.

Веб-камера пропонує для оцінювання деталі: - пристань, яка приймає кораблі, часом видно працівники та інша активність; - простягається водна гладь, по якій пропливають невеликий водний транспорт і прогулянкові катери; - особливу увагу привертає мегаполіс на горизонті, які розташувався прямо на пагорбі і просто радує своїм виглядом (красиво виглядає як вдень і вночі завдяки ілюмінації).

Камера не така унікальна, але як мінімум цікава і цікава. Вона передає атмосферу роботи причалу. Насправді рідко де можна зустріти подібне для спостереження за міським пороти, яка працює цілодобово. Для зручності відображається інформація про температуру і час.

Діліться вебкамерой Причал в морському порту зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Нордджордейда