Веб камери Бухаресту - старе місто

Дивіться вебкамеру старе місто і спостерігайте за погодою в місті Бухарест

Про вебкамеру "старе місто" в місті Бухарест

Для того щоб своїми очима побачити один з найбільш густонаселених міст Балкан - Бухарест в Румунії, необов'язково відправлятися в стомлююче подорож. Досить підключитися до будь-якої з цікавлять вас веб-камер. На цій сторінці цілодобово доступна веб-камера, яка веде пряму онлайн-трансляцію з Старого міста. Саме тут розташовані знакові для Бухареста пам'ятки. Серед них - Тріумфальна арка з оглядовим майданчиком, колосального розміру Палац Парламенту, Площа Революції. За допомогою камери ви зможете розглядати самий центр Бухареста онлайн, де б зараз не знаходилися.

Веб-камера з видом на стару частину міста Бухареста цікава тим, що показує центральний район з різних ракурсів. Ви можете бачити, що відбувається на міській набережній, річкову пристань, будівлі кінця XIX - початку XX століть, городян, які прогулюються по вузьких вуличках, річку Дунай, по якій раз у раз пропливає різний річковий транспорт.

Камера закріплена на даху одного з будинків, тому відкриває чудовий вид. Перемикання ракурсів відбувається автоматично (через кожні 10-15 секунд): вам залишається тільки спостерігати за тим, що відбувається.

Діліться вебкамерой старе місто зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Бухаресту