Веб камери Бузеу - Гіпермаркет Altex

Про вебкамеру "Гіпермаркет Altex" в місті Бузеу

Відомий з часів 15 століття невелике місто Бузеу в Румунії багатий не тільки на цікаві місця. Тут знаходиться велика кількість готелів, церков, банків, розважальних центрів і безліч магазинів різної тематики. На цій сторінці цілодобово ведеться онлайн-трансляція з камери на території одного з найбільш відвідуваних гіпермаркетів міста - Altex.

Веб-камера, закріплена на даху висотного будинку по сусідству з гіпермаркетом Altex (м Бузеу, Румунія), в реальному часі показує безпосередньо будівлю гіпермаркету, кільцеву розв'язку і все, що тут відбувається. В поле зору об'єктива також потрапляють парковки для автомобільного транспорту, головна проїжджа частина, кілька пішохідних переходів. На задньому плані видніються верхівки розкиданих по периметру будівель.

Ввечері та вночі територія гіпермаркету Altex добре висвітлюється, тому проблем з видимістю при перегляді зображення з даної веб-камери у вас не виникне.

Трансляція запускається автоматично. Якщо перед вами чорний екран або зображення відображається некоректно, переконайтеся, що швидкість вашого інтернет-підключення достатня для роботи з потоковим відео.

Вебкамеру дивляться: 0

Діліться вебкамерой Гіпермаркет Altex зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Бузеу

Подивитися усі вебкамери в місті
Бузеу