Веб камери Санкт-Петербурга - Комендантська площа

Про вебкамеру "Комендантська площа" в місті Санкт-Петербург

Санкт - Петербург є в Росії другим за величиною містом після Москви, з п'ятьма мільйонами жителів у 2012 році. Один з важливих російських портів на Балтійському морі, який має статус федерального суб'єкта. Стиль архітектури Петрінського бароко, розроблений Трезіні та іншими архітекторами, прикладом яких були такі будівлі, як Палац Меншиков, Кунсткамера, Собор Петра і Павла, Дванадцять колегій, став помітним у міській архітектурі початку 18 століття. У 1724 році В Санкт-Петербурзі була створена Академія наук, Університетська та Академічна гімназія Петра Великого. У 1725 році Пітер помер у віці п'ятдесяти двох років. Його прагнення до модернізації Росії зустріло опір російського дворянства, що призвело до кількох спроб його життя і справи про зраду з участю його сина. У 1728 році Петро II перемістився в Москву. Але чотири через кілька років, в 1732 році, під імператрицею Анною, він знову був названий столицею. Він залишався резидентом династії Романових і Імператорського двору російських царів, а також резиденцією російського уряду ще 186 років до комуністичної революції 1917 року. В 1736-1737 роках місто постраждало від катастрофічних пожеж.

Щоб відновити пошкоджені райони, новий план був введений в експлуатацію в 1737 році комітетом при Буркхарде Кристофе фон Мюннихе. Надалі він був розділений на п'ять районів, а центр міста був перенесений у Адміралтейський район, розташований на східному березі між Невою і Фонтанкой. Центральна частина Санкт -Петербурга і встановлені на його території пам'ятки становлять входять в список спадщини. Сучасний Санкт-Петербург це не тільки пам'ятки, але й Ермітаж, один з найбільших музеїв художнього мистецтва світу. Багато консульств інших країн, корпорації міжнародного рівня, банки і підприємства мають офіси в Санкт-Петербурзі. Якщо цікаво в режимі реального часу можна побачити Комендантський площа в режимі онлайн.

Діліться вебкамерой Комендантська площа зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Санкт-Петербурга