Веб камери Володимира - Георгіївська церква

Про вебкамеру "Георгіївська церква" в місті Володимир

Виявилося, що на просторах міста Володимир є багато різноманітних камер. Сьогодні у нас поповнення і ми поспішаємо поділитися шансом використовувати веб-камеру Георгіївської церкви в місті Володимир Росія для перегляду. За мірками інших камер ця є досить скромною, але тим не менше атмосферної і просто приємною. Вона охоплює лише невелику частину вулиці, пару споруд. Можна побачити, як люди поспішають у справах або бігають вуличні тварини. А головною перевагою є наявність відразу двох пристроїв, які дозволяють дивитися на одне місце під різним кутом.

Деталей у веб-камери небагато: - основна увага залучає вулиці, яка знаходиться біля церкви, вона знаходиться праворуч, на одній видно лише паркан, а на другий вже є частина будівлі; - обладнання розміщена на вікні житлового пошарпаного будинку, це не псує відчуття атмосфери з особистим шармом; - відзначимо цікаве місце з лавкою і ліхтарем на тротуарі, але здається, що це просто звичайне кафе.

Щоб особисто оцінити всю обстановку, досить просто скористатися їй. Доступна цілодобово для перегляду, статичний формат і просто дозволяє ознайомитися з оточенням цього славного мегаполісу.

Вебкамеру дивляться: 4 користувача

Діліться вебкамерой Георгіївська церква зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Володимира