Веб камери Дніпра (Дніпропетровська) - Водні гірки в спортивному комплексі Янтарний

Дивіться вебкамеру Водні гірки в спортивному комплексі Янтарний і спостерігайте за погодою в місті Дніпро (Дніпропетровськ)

Вебкамеру дивляться: 1 користувач

Про вебкамеру "Водні гірки в спортивному комплексі Янтарний" в місті Дніпро (Дніпропетровськ)

Дніпро – велике українське місто з розвиненою інфраструктурою та великою кількістю розважальних центрів для молоді і людей старшого віку. Одним з найбільш популярних тут вважається Янтарний, в якому все обладнано за останнім словом техніки на благо відпочиваючих. Крім роллердрома, де можна позмагатися та насолодитися активним відпочинком, на території комплексу є водні гірки. Побачити їх можна не залишаючи власне квартири досить просто активувати трансляцію з веб-камери, встановленої тут. Відео доступно в онлайн режимі, картинка надходить в мережу інтернет в реальному часі, а отже, користувач може отримати багато для себе корисної інформації. на картинці видо, як тут люблять перебувати діти і дорослі. Є великий басейн, невисокі, але захоплюючі гірки і штучний газон навколо води. Це відмінне місце для спільного відпочинку, по трансляції можна легко побачити кількість відвідувачів, що не мало важливо, коли людина не любить перебувати у великому скупченні людей. Адміністрація комплексу зробила все можливе, щоб людина при першому знайомстві з об'єктом через об'єктив камери захотів неодмінно прийти сюди. Вода в басейні тепла, правда через камеру цього не відчути.

Діліться вебкамерой Водні гірки в спортивному комплексі Янтарний зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Дніпра (Дніпропетровська)