Веб камери Сумах - Стадіон

Дивіться вебкамеру Стадіон і спостерігайте за погодою в місті Суми

Вебкамеру дивляться: 2 користувача

Про вебкамеру "Стадіон" в місті Суми

Місто на території України Суми придбав свою назву від наявних тут річок Сума та Сумка. Згідно географічному положенню вони оточили його з усіх боків. Історики розповідають легенду, згідно з якою на території міста археологами були знайдені тут сумки від жили раніше мисливців. Своє відображення легенда знайшла в прийнятому в 1781 році гербі, де красуються три чорних сумки на чотирикутному щиті.

Мало хто знає, але саме тут проживали такі відомі люди як Чехов, Купрін і багато інших. Суми це сучасне місто зі стадіоном для молоді, саме його тепер можна побачити через встановлену на території веб камеру. Картинка подається в мережу цілодобово, подивитися відео можна в режимі онлайн в будь-якій країні, де інтернет відрізняється стабільністю.

Це прекрасна можливість для батьків побачити гру своєї дитини, якщо вони не можуть самостійно відвідати захід. Навіть в нічний час доби стадіон прекрасно висвітлюється, тому і картинка не втрачає якості. З обраного ракурсу стадіон охоплюється об'єктивом камери практично повністю, що не менш важливо для глядача.

Діліться вебкамерой Стадіон зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Сумах