Веб камери Вашингтона - Меморіал Линколна з Монумента Вашингтону

Дивіться вебкамеру Меморіал Линколна з Монумента Вашингтону і спостерігайте за погодою в місті Вашингтон

Про вебкамеру "Меморіал Линколна з Монумента Вашингтону" в місті Вашингтон

Ті, хто був у Вашингтоні, з упевненістю вам скажуть, що жителі цього міста є справжніми патріотами своєї країни, міста, тому тут так чисто і багато зелені. Дійсно на території Вашингтона не вся забудована площа, вільна від дороги засіяна газоном. Така організація міського простору дозволяє створити комфортний простір для городян, але це не головне, головне завдання уряду – виховання патріотичного духу у американців. Однією з визначних пам'яток міста виступає меморіал Лінкольна, освітлюваний з монумента Вашингтону через об'єктив встановленої там веб-камери. Таке розташування пристрою дозволило охопити більшу територію навколо монумента.

Веб-камера дає чітке уявлення про архітектуру об'єкта і його парковій частині, через трансляцію будь-який користувач мережі може зробити абсолютно безкоштовно подорож до Вашингтону, використовуючи екран комп'ютера. Подивитися трансляцію з монумента можна абсолютно безкоштовно, для цього необхідно лише мати якісне підключення до мережі. Пристрій дозволяє вам побачити крім меморіалу велику територію навколо, такого огляду на місцевість немає ні з одного ракурсу. Веб-камера працює онлайн, через неї ви можете дізнаватися погодні умови у Вашингтоні в режимі реального часу. У нічний час доби пристрій не перестає працювати, але розглянути описуваний об'єкт буде не просто із-за відсутності необхідного джерела світла і режиму нічної зйомки на камері.

Діліться вебкамерой Меморіал Линколна з Монумента Вашингтону зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Вашингтона