Веб камери Сеулу - Панорама з вежі Намсан

Дивіться вебкамеру Панорама з вежі Намсан і спостерігайте за погодою в місті Сеул

Про вебкамеру "Панорама з вежі Намсан" в місті Сеул

Територія Азії має своєрідну, але по-своєму дивовижною природою. Якщо ще кілька десятків років тому насолодитися ландшафтом і красою потрібно було прилетіти в країну, то сьогодні цього робити не обов'язково, досить мати вихід в інтернет і пристрій, через яке ви будете переглядати трансляцію. Сеул велике місто, він знаходиться на стадії постійного розвитку, побачити його з висоти пташиного польоту не так просто, дивовижні пейзажі відкриваються з вікна літака, але так було тільки раніше, сьогодні ми пропонуємо вам трансляцію в режимі онлайн.

Панорама з вежі Намсан - це величезна територія, охоплена невеликим об'єктивом веб-камери. Пристрій працює цілодобово, тому користувач може активувати трансляцію в будь-який зручний для нього час. На жаль, на веб-камері немає режиму нічної зйомки, але з такої відстані від міста в будь-якому випадку можна побачити тільки загальну картину. Днем користувач в цілому оцінює масштаби забудови, загальну архітектуру і навколишнє місто територію, вночі можна придивитися тільки в темний екран і численними вогнями міста.

Велике видалення веб-камери вплинуло на якість зйомки, місто ніби трохи розмитий, не помітні дороги і окремо оцінити будівлі не можна. Величезні простори постають перед користувачем, який вирішив побачити Сеул з представленого камерою ракурсу, для загального розвитку пристрій несе додаткову користь, з її допомогою можна вивчати світ навколо себе, навіть ті території, куди ви ніколи не підете в реальному житті.

Діліться вебкамерой Панорама з вежі Намсан зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Сеулу

Подивитися усі вебкамери в місті

Сеул