Веб камери Самую - ресторан GALAXY

Дивіться вебкамеру ресторан GALAXY і спостерігайте за погодою в місті Самуй

Вебкамеру дивляться: 2 користувача

Про вебкамеру "ресторан GALAXY" в місті Самуй

Прийшла пора відправитися на простори абсолютно іншого боку на іншому кінці світу. Таїланд вабить своїми незвичайними історіями і часом пропонує досить цікаві спостереження, але далеко не завжди в ньому можна відшукати цікаві і цікаві камери. Але сьогодні у вас буде можливість відправитися в місто Самуї, де розташувалася камера, яка належить власнику ресторану GALAXY. Камера розташувалася строго над входом в ресторан і її огляд дозволяє поспостерігати за вулицею, яка знаходиться біля ресторану. Відразу варто відзначити, що приємного тут не так багато, але вебкамера на те й розрахована, щоб показати, що саме ховається в закутках міських просторів.

Тепер ви зможете побачити справжнє життя в цьому місті. Так, центральні вулиці рясніють фарбами і незвичайним оточенням, вони чисті і приємні. А ось простий приклад дороги, яка не веде в центр і з нього. Ви можете побачити скромне оформлення вітрин, деякі заклади відразу пропонують далеко не самі пристойні послуги, що вже говорити про загальну обстановку. Всюди видніються сміттєві мішки, патьоки і бродячі бездомні пси. Так, в певні проміжки часу тут накопичується велика кількість людей, які поспішають у справах і намагаються довго не затримуватися на одному місці. Тому особливо розглядати їх емоції вам не вдасться, особливо з огляду на, що деякі переміщаються на скутерах.

Але якщо заглядати сюди у вечірній час, то ви зможете побачити святкові компанії, які весело проводять час. Хоч і алкоголь мало доводить до добра, але часом він змушує людей просто веселитися і насолоджуватися емоціями. Залишилося тільки знайти вільного часу і постаратися досягти хорошого результату в плані отримання нових емоцій. Часом навіть такі місця можуть подарувати емоції, які складно відшукати в райських куточках світу. Приємного перегляду!

Діліться вебкамерой ресторан GALAXY зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Самую