Веб камери Самую - ресторан GALAXY

Дивіться вебкамеру ресторан GALAXY і спостерігайте за погодою в місті Самуй

Вебкамеру дивляться: 1 користувач

Про вебкамеру "ресторан GALAXY" в місті Самуй

Прийшла пора відправитися на простори абсолютно іншого боку на іншому кінці світу. Таїланд вабить своїми незвичайними історіями і часом пропонує досить цікаві спостереження, але далеко не завжди в ньому можна відшукати цікаві і цікаві камери. Але сьогодні у вас буде можливість відправитися в місто Самуї, де розташувалася камера, яка належить власнику ресторану GALAXY. Камера розташувалася строго над входом в ресторан і її огляд дозволяє поспостерігати за вулицею, яка знаходиться біля ресторану. Відразу варто відзначити, що приємного тут не так багато, але вебкамера на те й розрахована, щоб показати, що саме ховається в закутках міських просторів.

Тепер ви зможете побачити справжнє життя в цьому місті. Так, центральні вулиці рясніють фарбами і незвичайним оточенням, вони чисті і приємні. А ось простий приклад дороги, яка не веде в центр і з нього. Ви можете побачити скромне оформлення вітрин, деякі заклади відразу пропонують далеко не самі пристойні послуги, що вже говорити про загальну обстановку. Всюди видніються сміттєві мішки, патьоки і бродячі бездомні пси. Так, в певні проміжки часу тут накопичується велика кількість людей, які поспішають у справах і намагаються довго не затримуватися на одному місці. Тому особливо розглядати їх емоції вам не вдасться, особливо з огляду на, що деякі переміщаються на скутерах.

Але якщо заглядати сюди у вечірній час, то ви зможете побачити святкові компанії, які весело проводять час. Хоч і алкоголь мало доводить до добра, але часом він змушує людей просто веселитися і насолоджуватися емоціями. Залишилося тільки знайти вільного часу і постаратися досягти хорошого результату в плані отримання нових емоцій. Часом навіть такі місця можуть подарувати емоції, які складно відшукати в райських куточках світу. Приємного перегляду!

Діліться вебкамерой ресторан GALAXY зі своїми друзями в соціальних мережах

Найпопулярніші вебкамери Самую

Подивитися усі вебкамери в місті

Самуй