Веб камери Ізміру - Парк Петерсон в Борнова

Дивіться вебкамеру Парк Петерсон в Борнова і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Вебкамеру дивляться: 3 користувача

Про вебкамеру "Парк Петерсон в Борнова" в місті Ізмір

Парк Петерсон в Борнова в Ізмірі, який знаходиться на території Туреччини, дуже захоплююче місце для відпочиваючих. Якщо порівнювати об'єкт із звичними нам парками для піших прогулянок, то, мабуть, великою відмітною рисою цього парку буде густота і розподіл рослинності між пішохідними доріжками. Тут висаджені різні за типом і висота рослини, а доріжки зробили достатньо широкими, щоб можна було прогулюватися великими компаніями. Є і лавки в парку, але їх невелика кількість, тому доведеться пошукати вільні, якщо раптом ви вирішите провести там свій день.

Щоб більш детально зрозуміти, про що йде мова, увімкніть встановлену тут веб-камеру, трансляція полается цілодобово в режимі реального часу. Через чітку картинку можна детально розглянути особливості парку, почути, як співають птахи. Всі доріжки виконані в класичному турецькому стилі, а от для вечірніх або навіть нічних прогулянок це місце не зовсім підходить із-за відсутності необхідної кількості світла. Деякі зони парку зовсім позбавлені ліхтарів, що ускладнює і зйомку об'єкта в нічний час. Позаду, за деревами камера вихоплює кілька будівель, але розглянути їх більш детально теж не вийде, як і все, що знаходиться за кронами.

Діліться вебкамерой Парк Петерсон в Борнова зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру