Веб камери Ізміру - Жваві вулиці

Дивіться вебкамеру Жваві вулиці і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Про вебкамеру "Жваві вулиці" в місті Ізмір

Ізмір туристичне місто, тому не у всіх його частинах панує безтурботність, є райони, де потік транспорту не вичерпується і переконатися в цьому можна включивши цю веб-камеру. Жваві вулиці постійно добудовуються, зводяться не тільки вдома, але і дорожні об'єкти, магазини і багато іншого. Пристрій виходить і охоплює тільки частину однієї з таких вулиць у центрі міста. Як кров у людських артеріях, транспортні засоби вулицями Ізміра рухаються невичерпним потоком. Це гарна підмога для тих, хто збирається подорожувати на орендованому транспорті. На наочному прикладі можна побачити не тільки якість доріг і напрямок руху транспорту, але й поспостерігати, коли трапляються затори, скільки вони тривають і в якому темпі звикли тут їздити. Якщо придивитися, то в Ізмірі дві трьохсмугові дороги з одним напрямком руху, зліва машини рухаються в три ряди на камеру, а праворуч навпаки від неї. Так необхідно, щоб відсоток створення на трасі пробки в годину пік був максимально знижений, кому захочеться приїхати у відпустку і провести півдня в жарі.

Веб-камера працює цілодобово в режимі реального часу, тому вона є великим помічником для тих, хто хоче заздалегідь дізнатися про ситуацію на дорозі. У нічний час доби видно гарячі ліхтарі, магазинні підсвічування і фари від зустрічного потоку, але цього достатньо, щоб зрозуміти наскільки оживає місто вночі.

Діліться вебкамерой Жваві вулиці зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру