Веб камери Ізміру - Площа Лозан

Дивіться вебкамеру Площа Лозан і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Про вебкамеру "Площа Лозан" в місті Ізмір

Площа Лозан на території Ізміра - невеликий за розміром об'єкт в центрі якого стоїть архітектурна споруда. Навколо площі завжди активний рух не тільки транспорту, а й людей. Веб-камера, встановлена ​​тут, прекрасно охоплює територію об'єкта, а також житловий район попереду, де переважають багатоповерхові будівлі. Навколо пам'ятника архітектури розташована кільцева дорога для транспорту, втім, це і є площа, про яку йде мова. Тут обладнані невеликі парковки для машин, клумби, а сам пам'ятник перетворюється ввечері в фонтан. Прийти сюди можна, коли дуже хочеться сховатися від літньої спеки, втім, пляжний відпочинок у Туреччині розвинений ідеально, тому краще подивитися площа, зробити кілька знімків і відправлятися на море. Якщо придивитися люди в Ізмірі ведуть розмірений спосіб життя, рухаються великими масами, але не поспішають.

Веб-камера, яка дозволяє дивитися картинку в реальному часі, працює цілодобово, в нічний час площа починає грати зовсім іншими фарбами, це варто подивитися, якщо ви ніколи не були в країні і не знаєте, побуваєте взагалі.

Діліться вебкамерой Площа Лозан зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру