Веб камери Ізміру - Площа Конак

Дивіться вебкамеру Площа Конак і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Про вебкамеру "Площа Конак" в місті Ізмір

Площа Конак являє собою саму жваву частина найдавнішого міста Ізміра. На площі знаходяться центральний автовокзал, мечеть Konak і будинок міської мерії. Центральне місце на площі займає знаменита Вежа з годинником, що є символом міста Ізмір. Також площа є точкою входу в великий ринок Kemeralti. На південній частині площі розташований Культурний Центр Університету Ege, який запрошує відвідувачів у музей сучасного мистецтва, оперний театр і музичну академію.

Не дивлячись на те, що на площі завжди багатолюдно – це дуже красива частина міста. Вона знаходиться поруч з Егейським морем, і легкий морський вітер радує людей на площі своєю прохолодою. Щоб підійти до морської води, потрібно пройти через жваву зелену алею і пішохідний міст, поруч з яким є красивий фонтан.

На площі Конак завжди багато голубів, яких можна погодувати прямо зі своїх долонь. Гарний парк і безліч маленьких затишних кафе чекають на своїх гостей. Площа Конак – чудове місце для прогулянок та різних покупок. Для туристів поруч з площею, в декількох кроках від моря, побудований комфортабельний готель «Konak».

Діліться вебкамерой Площа Конак зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру