Веб камери Осієк - Центральна площа

Дивіться вебкамеру Центральна площа і спостерігайте за погодою в місті Осієк

Вебкамеру дивляться: 1 користувач

Про вебкамеру "Центральна площа" в місті Осієк

Осієк є четвертим за величиною містом в Хорватії з населенням близько 108 048 чоловік. Це найбільше місто і економічний і культурний центр східно-хорватського регіону Славонія, а також адміністративний центр округу Осієк-Бараняча. Осієк розташований на правому березі річки Драва, в 25 кілометрах (16 миль) вгору за течією від свого злиття з Дунаєм, на висоті 94 метри (308 футів). Назва було віддано місту через його положення на височини, що завадило місту затопити місцеві болотні води. Його ім'я Осієк походить від хорватського слова «Осека», що означає «відлив».

Через своєї історії в Габсбурзької монархії і коротко в Османській імперії, а також присутності німецьких і угорських меншин протягом усієї своєї історії, Осієк мав імена на інших мовах, зокрема, в Угорщині: Eszék, German: Esseg або Essegg, Turkish: Ösek, Latin: Essec. Передбачається, що назва походить з прото-індоєвропейського слова mory (болото). Той же корінь, можливо, зустрічається в топонімах «Марсон» і «Марініана». Якщо хочете познайомитися з містом, то Центральна площа до ваших послуг. Тут встановлена ​​веб камера з онлайн трансляцією, яка працює цілодобово.

Діліться вебкамерой Центральна площа зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Осієк

Подивитися усі вебкамери в місті

Осієк