Веб-камера Вид на церкву - Осієк

Дивіться вебкамеру Вид на церкву і спостерігайте за погодою в місті Осієк, Хорватія

Про вебкамеру "Вид на церкву" в місті Осієк

Осієк був відновлений в західному уряді 29 вересня 1687 року, коли турки були повалені, а місто було окуповане Імперією Габсбургів. Між 1712 і 1 715 роками австрійські власті побудували нову фортецю, зовнішні стіни і всі п'ять запланованих бастіонів (автор архітектор Максиміліан де Госс), відомі як Тврша, в самому центрі міста. Площа Святої Трійці оточена на півночі будівлею військового командування, на заході - Головною гвардією, а на сході - будівлею магістрату (нині - Музей Славонії). У центрі площі знаходиться пам'ятник чумі, що з'явився в 1729 році вдовою генерала Максиміліана Петраса. Горні Град (Верхнє місто) був заснований в 1692 році, а Доні-Град (Нижнє місто) - в 1698 році. Вони діяли як окремі муніципалітети до 1786 року, коли були об'єднані в єдине ціле. В кінці 18-го століття він перейшов з Вировитиця в центр графства Верес. Габсбурзької імперії також сприяла міграції та врегулювання німецьких іммігрантів в місті і регіоні в цей період. Місто розвивався уздовж інших центрально-європейських міст з культурними, архітектурними та соціально-економічними впливами. В кінці 19-го і початку 20-го століття Осієк був резиденцією округу Віровітіка автономної території Королівства Хорватія-Славонія в Австро-Угорщині. У XIX столітті культурне життя в основному оберталася навколо театру, музеїв. Міське суспільство, розвиток якого супроводжувалося процвітаючою економікою та розвинутими торговими відносинами, було пов'язано з релігійними фестивалями, громадськими заходами (ярмарками), розвагами та спортом. Місто Нови Град (Нове місто) був побудований в 19 столітті. Сьогодні через веб камеру відкривається перед користувачем барвистий вид на церкву. Онлайн трансляція доступна кожному.

Діліться вебкамерой Вид на церкву зі своїми друзями в соціальних мережах

Найпопулярніші вебкамери Осієк

Подивитися усі вебкамери в місті Осієк