Веб камери Альбервилю - Гірське селище Лез-Арк на висоті 1950 метрів

Дивіться вебкамеру Гірське селище Лез-Арк на висоті 1950 метрів і спостерігайте за погодою в місті Альбервиль

Про вебкамеру "Гірське селище Лез-Арк на висоті 1950 метрів" в місті Альбервиль

Світ сповнений дивних місць, кожне з яких має індивідуальні особливості і пропонує часом не амие прості умови для виживання. І якщо спочатку може здатися, що гірська вершина може виявитися млявою і темної, то не слід поспішати з висновками, так як ситуація може виявитися кардинально інший. Наприклад, на просторах Франції є містечко Альбервиль, який знаходиться на висоті 1950 метрів над рівнем моря. Думаєте, що таке неможливо? Досить просто запустити нашу нову трансляцію і особисто переконатися в цьому. Так, містечком назвати цю сільце складно, але тим не менше вона досить велика і неймовірно красива. Тепер ви зможете в режимі он-лайн спостерігати за центральною площею села, яка прославилася своїми добрими жителями і неймовірними пейзажами.

Перше, що хочеться відзначити, в цьому місці завжди лежить сніг і місцеві жителі активно користуються подібним. Вони прикрашають будівлі яскравими ліхтариками і переробили селище під стиль казкового місця. Тому жителі там завжди радісні і привітні, намагаються дарувати свято кожному, хто приїжджає сюди відпочити. Гарні будинки рясніють сучасною архітектурою, яка наділена естетичною красою. Крізь вікна можна побачити, що низькі температури не будете отримувати будь жителям, так як в будинках затишно і тепло.

А в самому центрі села розташована ялинка з приємними прикрасами, і вона здорово доповнює загальну картину села. Завдяки скромним розмірам, ви завжди зможете спостерігати за активними жителями, які люблять пританцьовувати або організовувати якісь веселощів. Загалом, спостерігати за подібним можна з великим задоволенням. Приємним моментом є те, що камера показує різні ракурси, тому вражень буде в рази більше. Приємного перегляду!

Діліться вебкамерой Гірське селище Лез-Арк на висоті 1950 метрів зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Альбервилю