Веб камери Венеція - Вид на пляжі з готелю Park Hotel Chioggia

Дивіться вебкамеру Вид на пляжі з готелю Park Hotel Chioggia і спостерігайте за погодою в місті Венеція

Про вебкамеру "Вид на пляжі з готелю Park Hotel Chioggia" в місті Венеція

Венеціанські пляжі Італії і острови, що оточують венеціанський материк, є одними з визначних пам'яток регіону Венето. Поруч з Венецією знаходиться безліч місць відпочинку, а подивитися вид на пляжі з готелю Park Hotel Chioggia можна через об'єктив веб камери. Деякі з них краще підходять для купання і прийняття сонячних ванн, ніж інші, а деякі є приватними, а інші доступні для публіки. Lido Venice Beach, мабуть, найпопулярніший і, безумовно, самий переповнений туристами, особливо в літні місяці.

Острів, який часто називають Лідо, являє собою семимильними піщану мілину, розташовану між материком Венеції і Адріатичним морем.Lido Venice Beach - це загальний термін для всієї прибережної зони, доступною уздовж піщаного пляжу. Лідо розділений на три різних поселення. Лідо - північна частина острова, де Венеціанський кінофестиваль проводиться щороку. Malamocco - найстаріше поселення на острові, воно розташоване в центрі. Південний наконечник називається Альберони. Пляжі Італії в Венеції в центральній частині острова в основному зарезервовані як приватні пляжі для постояльців готелів, таких як Excelsior і Des Bains.

Є пара винятків з декількома громадськими пляжами, розкиданими між ними, але якщо ви не зупинитеся в одному з готелів на Лідо, було б набагато простіше просто відправитися на південний або південно-західний край острова, де ви можете знайти два великих громадських пляжу . Коко-Біч - популярне громадське місце відпочинку, яке влітку наповнене туристами. Пляж Blue Moon також популярний серед туристів, як і Лідо Венеція. Найкраще оцінити пляжі через об'єктив веб камери, трансляція з якої доступна на цій сторінці цілодобово. Вся інформація надходить в мережу в режимі реального часу.

Діліться вебкамерой Вид на пляжі з готелю Park Hotel Chioggia зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Венеція