Веб камери Венеція - Площа перед церквою Санта Марія Формоза

Дивіться вебкамеру Площа перед церквою Санта Марія Формоза і спостерігайте за погодою в місті Венеція

Вебкамеру дивляться: 1 користувач

Про вебкамеру "Площа перед церквою Санта Марія Формоза" в місті Венеція

Італія приваблива з туристичної боку країна, на території якої є завжди на що подивитися. Особливо цінується тут мандрівниками спокій, прекрасна природа, особлива атмосфера, архітектурні пам'ятники і звичайно ж кухня. Найвідомішим стравою Італії вважається піца і макарони з пастою. Скуштувавши в місцевій піцерії вбрання блюдо розумієш, чому деякі залишаються жити тут назавжди. Більшість туристів приїжджає в країну не тільки для того, щоб насолодитися їжею, а й побачити пам'ятники культури, церкви.

Площа перед церквою Санта-Марія-Формоза - одне з місць, де люблять збиратися люди. Це досить велика територія, на якій може вміститися до декількох сотень чоловік. Площа встелена бруківкою, навколо неї розташувалися житлові та адміністративні будівлі. Це прекрасне місце в Венеції, де можна з користю для себе провести час, вивчити церкву з боку архітектурних особливостей, побачити її внутрішнє оздоблення, зробити кілька цікавих фотографій. На території площі була встановлена ​​веб-камера, що дозволяє людям з усього світу побачити і оцінити об'єкт.

Пристрій встановлена ​​так, щоб всі користувачі, яких зацікавить трансляція могли дізнатися для себе максимум корисної інформації. Якість картинки відмінна, тільки в нічний час доби, через відсутність на пристрої нічної зйомки картинка стає поганою контрастністю. У кадр потрапляють тільки вікна найближчих будинків, сама площа залишається прихованою пеленою темряви, а все тому, що на ній немає достатньої кількості світла. Оглянути об'єкт можна з користю для себе після світанку, коли сонячні промені починають висвітлювати навіть найвіддаленіші куточки площі.

Діліться вебкамерой Площа перед церквою Санта Марія Формоза зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Венеція