Веб камери Георгені - Курорт озеро Рошу

Дивіться вебкамеру Курорт озеро Рошу і спостерігайте за погодою в місті Георгені

Про вебкамеру "Курорт озеро Рошу" в місті Георгені

У місті жоржини, Румунія, розташований один з найкрасивіших і найвідоміших бальнеологічних курортів Європи - Совата. Виникла Совата в місці стародавніх соляних виробок. Ще древні римляни викопували тут прямокутні ями глибиною до 15 метрів, які поступово заповнювалися водою і стали озерами. Озеро Рошу (Лаку-Рошу) в СОВАТ примітно тим, що є єдиним з семи знаходяться тут геліотермічних водойм, яке утворилося природним шляхом - в результаті обвалення скель. Як виглядає Лаку-Рошу, можна подивитися на цій сторінці у режимі реального часу.

Веб-камера з видом на озеро Рошу на курорті Совата (Румунія) цілодобово демонструє місце зосередження основної частини відпочиваючих. В поле зору камери, крім водойми, знаходиться невелика, але облаштована набережна, кафе і пристань з невеликими човнами, які гості курорту можуть брати напрокат. Іноді в об'єктив потрапляють туристи, що здійснюють прогулянки по набережній. На задньому плані - вічнозелений густий хвойний ліс.

Камера закріплена на стовпі освітлення. З цього ракурсу відмінно проглядається основна частина курорту Совата у озера Рошу. Пряма трансляція з даної веб-камери запускається автоматично.

Діліться вебкамерой Курорт озеро Рошу зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Георгені