Веб камери Орадя - Курорт Бейле Фелікс

Про вебкамеру "Курорт Бейле Фелікс" в місті Орадя

Підключившись до веб-камері, трансляція з якої ведеться на цій сторінці, ви в режимі онлайн і HD-якості відео зможете бачити найбільший і найстаріший бальнеологічний курорт Румунії Бейле Фелікс. Розташований у приміській зоні міста Орадя курорт Бейле Фелікс користується величезною популярністю серед туристів і здатний приймати одночасно до 5800 гостей. Веб-камера Бейле Фелікс дозволяє безкоштовно поспостерігати за всім, що відбувається в її поле зору.

З веб-камери Бейле Фелікс (Орадя, Румунія) проглядається вся основна інфраструктура курорту. Центральний план показує басейни з термальною водою, і зону, де відпочиваючі воліють проводити свій час в проміжках між купанням.

Поблизу розташувалися готелі різної зірковості. Безпосередньо ділянку з басейнами оточує комплекс споруд з відповідною лікувальною базою і зелені насадження. По сусідству знаходяться і два пляжі - невеликий "Аполло", відкритий для відвідувань туристами цілий рік, і "Літній пляж", що працює тільки влітку. Якщо добре придивитися, то також можна помітити розташовану тут же дитячий ігровий майданчик.

Пряма трансляція з веб-камери курорту Бейле Фелікс ведеться цілодобово.

Вебкамеру дивляться: 0

Діліться вебкамерой Курорт Бейле Фелікс зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Орадя