Веб камери Тулчі - озеро Чуперка

Дивіться вебкамеру озеро Чуперка і спостерігайте за погодою в місті Тулча

Про вебкамеру "озеро Чуперка" в місті Тулча

Місто Тулча розташований на північному сході Румунії недалеко від кордону з Україною і дельти Дунаю. Саме тут знаходиться озеро Чуперка - туристична мекка для тисяч туристів і улюблене місце відпочинку городян. На цій сторінці ви в режимі реального часу зможете не тільки насолодитися видом на озеро, а й поспостерігати за тим, що відбувається навколо.

Веб-камера з видом на озеро Чуперка в Тулче (Румунія) закріплена на фасаді висотного будинку. З цього ракурсу добре проглядається безпосередньо водойму з єдиним в місті легальним пляжем, проїжджа частина з кільцевої розв'язкою, пішохідний підхід до озера. Вдалині видніється парк відпочинку, де працюють спортивні і дитячі майданчики, і передбачено місце для проведення різних змагань з водних видів спорту. Камера, трансляція з якої ведеться на цій сторінці, дозволяє спостерігати за проведеними змаганнями на воді здалеку.

Праворуч, в деякому віддаленні від берега ви можете бачити невеличка штучна острівець. Тут розташований готель з рестораном, де пригощають стравами національної кухні. Вечорами з вікон ресторану відкривається вражаючий вид на б'є в висоту 20 метрів струмінь з артезіанської свердловини, яка підсвічується декоративним підсвічуванням. Спостерігати за цим видовищем можуть і глядачі, які підключилися до трансляції на цій сторінці.

Діліться вебкамерой озеро Чуперка зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Тулчі