Веб камери Калининграду - Перехрестя Радянського проспекту і вулиці Уральської

Дивіться вебкамеру Перехрестя Радянського проспекту і вулиці Уральської і спостерігайте за погодою в місті Калининград

Вебкамеру дивляться: 4 користувача

Про вебкамеру "Перехрестя Радянського проспекту і вулиці Уральської" в місті Калининград

Російський місто Калінінград є столицею Калінінградській області. Якщо говорити про регіональні центри, то він знаходиться на захід від всього по країні. Мало кому відомо, що до 1255 року його називали Тувангасте, а потім і Кенігсберг.

Сьогодні це гарний сучасний мегаполіс, на території якого пройде кілька матчів чемпіонату з футболу в 2018 році. Встановлена ​​на території перехрестя Радянського проспекту і вулиці Уральській веб камера дає чітке уявлення про цей район міста. Вона поставляє трансляцію в мережу цілодобово, досить мати добре сполучення з мережею.

Відео доступне в режимі онлайн будь-якому користувачеві, незалежно від його географічного положення. Перехрестя охоплюється об'єктивом камери повністю, в кадр потрапляють не тільки побудовані будинки, а й дорожнє полотно. Це прекрасна можливість близько познайомитися з містом, дізнатися особливості його архітектури, погодні умови в реальному часі або просто отримати достовірну інформацію про те, що відбувається.

Діліться вебкамерой Перехрестя Радянського проспекту і вулиці Уральської зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Калининграду