Веб камери Краснодара - Набережна річки Кубань

Дивіться вебкамеру Набережна річки Кубань і спостерігайте за погодою в місті Краснодар

Вебкамеру дивляться: 6 користувачів

Про вебкамеру "Набережна річки Кубань" в місті Краснодар

Краснодар - південно-західна Росія, тягнеться на північ від лінії гребеня Кавказьких гір через рівнини на схід від Чорного моря і Азовського моря до Таганрозької затоки. Рівнини, перетинаються Кубанню та іншими річками, поточними до Азовського моря, всі вони утворюють дві третини регіону. Їх степова трав'яна рослинність на багатих ґрунтах майже повністю розорана.

На Азовському узбережжі простягаються широко поширені солончаки і лагуни. Південна частина регіону зайнята західним Кавказом, який досягає 12 434 футів (3790 метрів) в горі Псиш (у сусідній Карачаєво-Черкеської республіці). Гори поступово знижуються у висоту на заході, коли йдуть паралельно Чорного моря, з якого вони розділені вузькою прибережною рівниною. Гірські схили покриті листяним лісом, вище - хвойні та альпійські луки. Річка Кубань – йде на південний захід Росії. Вона становить 563 милі (906 км) в довжину. Вона піднімається з льодовиків на Ельбрусі на Великому Кавказі і тече на північ через вузькі ущелини з безліччю порогів до Ставропольської височини, де повертається на захід у широкій болотистій заплаві, щоб потрапити в Азовське море. Велика частина води відводиться для зрошення. Річка судноплавна до Краснодару.

Набережна річки Кубань транслюється через веб камеру цілодобово, тому познайомитися з нею може будь-який користувач у режимі онлайн.

Діліться вебкамерой Набережна річки Кубань зі своїми друзями в соціальних мережах

Найпопулярніші вебкамери Краснодара

Подивитися усі вебкамери в місті

Краснодар