Веб-камери Москви

Москва - столиця Російської Федерації, місто федерального значення, адміністративний центр Центрального федерального округу і центр Московської області, до складу якої не входить. Найбільший за чисельністю населення місто Росії, населення міста становить п'ятнадцять мільйонів чоловік. Є самим населеним містом Росії і входить в першу десятку міст світу за чисельністю населення.

З 1728 по 1730 роки був історичною столицею Російської імперії, в інші часи столицею Великого князівства Московського, Російського царства, Радянської Росії і СРСР. Москві присвоєно звання Місто-герой. У місті знаходяться федеральні органи державної влади Російської Федерації, штаб-квартири більшості найбільших російських комерційних організацій і громадських об'єднань, посольства іноземних держав.

Місто розташоване на річці Москві в центрі Східно-Європейської рівнини, в межиріччі Оки і Волги. Як суб'єкт федерації Москва межує з Московської і Калузької областями.

Є важливим туристичним центром Росії. Багато архітектурні об'єкти міста входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, до них відносяться: Червона площа, < a href="https://webcam.scs.com.ua/ua/europe/russia/moscow/kremlin/">Кремль, Новодівочий монастир і Церква Вознесіння в Коломенському. Москва є найважливішим транспортним вузлом. Місто обслуговують п'ять аеропортів, дев'ять залізничних вокзалів, три річкових порту. З 1935 року в місті працює метрополітен.

Найпопулярніші вебкамери Москви