Веб камери Санкт-Петербурга - Крейсер Аврора

Дивіться вебкамеру Крейсер Аврора і спостерігайте за погодою в місті Санкт-Петербург

Про вебкамеру "Крейсер Аврора" в місті Санкт-Петербург

Крейсер Аврора - один з головних символів північної столиці, Санкт-Петербурга. Цей найбільший, найлегендарніший, відважний і непереможний корабель пришвартований біля Петроградської набережної північної столиці. Крейсер Аврора є великим надбанням історії колишнього СРСР. Не кожен об'єкт зможе зберегти свій бойовий вид, пройшовши стільки випробувань, як цей корабель. У перебігу своєї активної морського життя крейсер пройшов більш 120 000 морських миль. Перед жовтневої революцією «Аврора» знаходився в місті, але в жовтні 1917 року Тимчасовий уряд прийняв рішення про його виведення з Петрограда. О 21 годині 45 хвилин 25 жовтня 1917 з носового знаряддя крейсера «Аврори» пролунав знаменитий залп, який послужив сигналом до штурму Зимового палацу.

Зараз корабель стоїть на «вічній стоянці» і є навчальною базою Ленінградського Нахімовського училища. Також, Крейсер «Аврора», після реставрації та капітального ремонту, удостоїли низкою нагород і відкрили тут філію Центрального Військово-морського музею. На жаль, ви не побачите всієї краси всередині корабля, але веб камера покаже вам, як виглядає Крейсер «Аврора» онлайн, на причалі. У реальному часі оціните всю величність і потужність корабля.

Діліться вебкамерой Крейсер Аврора зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Санкт-Петербурга