Веб камери Санкт-Петербурга - Площа Повстання

Дивіться вебкамеру Площа Повстання і спостерігайте за погодою в місті Санкт-Петербург

Про вебкамеру "Площа Повстання" в місті Санкт-Петербург

На території Санкт-Петербурга ні одна площа, на території якої можуть збиратися люди для прогулянок, проведення заходів і просто для спілкування з друзями. Не всі вони широко висвітлюються в інтернеті, але Площа Повстання якраз входить в число тих, які можна побачити на екрані власного комп'ютера без необхідності виходити з дому. на її території була встановлена веб-камера, вона займає своє положення на одному з споруд і спрямована на об'єкт таким чином, щоб людина змогла здобути для себе максимум корисної інформації.

Посередині площі стоїть пам'ятник, навколо якого часто проводяться політичні збори. веб-камера працює цілодобово в режимі реального часу, в нічний час доби трансляція не припиняється, але більш детально розглянути, що діється на площі складно, тільки силуети людей. Якщо ви хочете побачити всю красу площі, її архітектурні особливості, саме час для включення трансляції обід або вечірній час за кілька годин до заходу. Крім якісної картинки вдень можна активувати подачу звуку і зануритися в атмосферу міста.

Діліться вебкамерой Площа Повстання зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Санкт-Петербурга