Веб камери Владивостока - Золотий міст

Дивіться вебкамеру Золотий міст і спостерігайте за погодою в місті Владивосток

Вебкамеру дивляться: 23 користувача

Про вебкамеру "Золотий міст" в місті Владивосток

Більшість міст Росії не представляють туристичного інтересу, але це не означає, що якщо б у користувачів мережі інтернет була можливість дізнатися про них більше в реальному часі, вони б їй не скористалися. Технічний прогрес багато чого дало людству, одним з найбільших досягнень стали веб-камери, використання яких дозволило людям здійснювати віртуальні подорожі з країни в країну, не виходячи з дому. Веб-камера – універсальний засіб, який передає в мережу інтернет відео трансляцію в реальному часі, через яку людина в будь-якій точці світу може побачити що відбувається там, де така камера коштує.

Не став винятком і місто Владивосток, на території якого теж стоять пристрої для подачі в мережу трансляцій онлайн режимі. Ця камера виходить на Золотий міст, положення об'єктива підбиралося таким чином, щоб пристрій міг максимально охопити об'єкт і надати користувачеві достатньо корисної інформації про нього. Об'єкт ідеально висвітлюється через цю трансляцію, досить тільки активувати її і можна насолоджуватися гарною картинкою протягом дня. У нічний час доби чіткість і яскравість зображення знижується, причиною цього стало відсутність на камері режиму нічної зйомки. На території мосту немає достатньої кількості світла, щоб можна було розглянути в подробицях територію об'єкта.

Діліться вебкамерой Золотий міст зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Владивостока