Веб камери Київа - Майдан незалежності, Європейська площа

Дивіться вебкамеру Майдан незалежності, Європейська площа і спостерігайте за погодою в місті Київ

Вебкамеру дивляться: 15 користувачів

Про вебкамеру "Майдан незалежності, Європейська площа" в місті Київ

Київ є столицею і найбільшим містом України, розташований на півночі центральної частини країни на річці Дніпро. Населення в липні 2015 року склало 2 887 974 (хоча більш високі оціночні цифри були вказані в пресі), що робить Київ сьомим за чисельністю населення містом Європи. У місті є велика інфраструктура і розвинена система громадського транспорту, в тому числі Київський метрополітен. Назва міста, як кажуть, походить від імені Kyi, одного з його чотирьох легендарних засновників.

За свою історію Київ, один з найстаріших міст Східної Європи, пройшов через кілька етапів великої популярності і відносній безвісності. Місто, ймовірно, існував як комерційний центр ще в V столітті. Слов'янське поселення на великий торговий шлях між Скандинавією і Константинополем, Київ був поселенням хазар до тих пір, поки не був захоплений варягами в середині 9 - го століття. Згідно з правилом варягів, місто стало столицею Київська Русі, перша східнослов'янська держава. Повністю зруйнований під час монгольської навали у 1240 році, місто втратило більшу частину свого впливу на протязі століть. Це була провінційна столиця граничної важливості на околицях територій, контрольованих її могутніми сусідами; спочатку Велике князівство Литовське, потім Польща і Росія.

Побачити сумнозвісний Майдан незалежності, Європейську площу, можна через веб камеру. Трансляція йде в режимі онлайн цілодобово.

Діліться вебкамерой Майдан незалежності, Європейська площа зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Київа