Веб камери Рівне - Центральна Площа Незалежності (Майдан)

Дивіться вебкамеру Центральна Площа Незалежності (Майдан) і спостерігайте за погодою в місті Рівне

Вебкамеру дивляться: 8 користувачів

Про вебкамеру "Центральна Площа Незалежності (Майдан)" в місті Рівне

Центральна Майдан Незалежності в місті Рівне на території України - об'єкт, який займає в інфраструктурі поселення не останнє місце за важливістю. Площа розташувалася на великій території в центрі міста, вона вистелена тротуарною плиткою і використовується місцевими властями для проведення масових заходів. Велику частину часу об'єкт пустує, сюди приходить тільки молодь, яка шукає рівне і велике місце, де можна було б покататися на велосипедах або роликах. Активувавши представлену трансляцію ви отримаєте досить корисною для себе інформації щодо внутрішньої архітектури площі.

Веб-камера, спрямована на об'єкт, встановлена ​​на одному з висотних будівель сусіднього району, вона працює цілодобово в режимі реального часу. Запускається відео тільки в режимі онлайн, для безперервного показу потрібне якісне з'єднання з мережею. Якщо придивитися, то на зображенні можна розглянути невелику паркову зону праворуч, а також людей на площі. Кращий час для перегляду відео день, коли сонячного світла досить, щоб освітити територію об'єкта повністю, в нічний час доби буде видно тільки вогні у вікнах будинків, що потрапляють в кадр.

Трансляцію можна використовувати в якості основного помічника, який дасть важливу інформацію щодо погоди в місті Рівне. Подивитися на вигляд з висоти заходять і ті, хто скучив за рідними вулицями або просто люди, які цікавляться інфраструктурою інших міст. Чи не втрачають можливість розглянути з усіх боків район і ті, хто збирається сюди переїжджати на постійне місце проживання, в будь-якому випадку трансляція доступна всім користувачам в будь-який час.

Діліться вебкамерой Центральна Площа Незалежності (Майдан) зі своїми друзями в соціальних мережах

Найпопулярніші вебкамери Рівне

Подивитися усі вебкамери в місті

Рівне