Веб камери Рівне - Центральна Площа Незалежності (Майдан)

Дивіться вебкамеру Центральна Площа Незалежності (Майдан) і спостерігайте за погодою в місті Рівне

Вебкамеру дивляться: 2 користувача

Про вебкамеру "Центральна Площа Незалежності (Майдан)" в місті Рівне

Центральна Майдан Незалежності в місті Рівне на території України - об'єкт, який займає в інфраструктурі поселення не останнє місце за важливістю. Площа розташувалася на великій території в центрі міста, вона вистелена тротуарною плиткою і використовується місцевими властями для проведення масових заходів. Велику частину часу об'єкт пустує, сюди приходить тільки молодь, яка шукає рівне і велике місце, де можна було б покататися на велосипедах або роликах. Активувавши представлену трансляцію ви отримаєте досить корисною для себе інформації щодо внутрішньої архітектури площі.

Веб-камера, спрямована на об'єкт, встановлена ​​на одному з висотних будівель сусіднього району, вона працює цілодобово в режимі реального часу. Запускається відео тільки в режимі онлайн, для безперервного показу потрібне якісне з'єднання з мережею. Якщо придивитися, то на зображенні можна розглянути невелику паркову зону праворуч, а також людей на площі. Кращий час для перегляду відео день, коли сонячного світла досить, щоб освітити територію об'єкта повністю, в нічний час доби буде видно тільки вогні у вікнах будинків, що потрапляють в кадр.

Трансляцію можна використовувати в якості основного помічника, який дасть важливу інформацію щодо погоди в місті Рівне. Подивитися на вигляд з висоти заходять і ті, хто скучив за рідними вулицями або просто люди, які цікавляться інфраструктурою інших міст. Чи не втрачають можливість розглянути з усіх боків район і ті, хто збирається сюди переїжджати на постійне місце проживання, в будь-якому випадку трансляція доступна всім користувачам в будь-який час.

Діліться вебкамерой Центральна Площа Незалежності (Майдан) зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Рівне

Подивитися усі вебкамери в місті

Рівне