Веб камери Сумах - Майдан Незалежності з обладміністрації

Дивіться вебкамеру Майдан Незалежності з обладміністрації і спостерігайте за погодою в місті Суми

Вебкамеру дивляться: 10 користувачів

Про вебкамеру "Майдан Незалежності з обладміністрації" в місті Суми

Майдан Незалежності з обладміністрацією українського міста Суми це не просто адміністративний центр для нього, але і невелика історична пам'ятка, побачити яку сьогодні можна з онлайн трансляції в режимі реального часу. Встановлена тут веб камера практично повністю охоплює об'єкт. Добре видно його архітектура і навіть гуляють люди, тільки в подробицях нічого не розгледіти з-за віддаленості.

Мало хто знає, але саме з площі ще в сімнадцятому столітті почалося будівництво міста, який сьогодні розрісся. Першу церкву тут звели з дерева, надалі площа стала окрасою, а церква перетворилася в Воскресенський собор. Це популярне місце у молоді, яка приїжджає сюди покататися на велосипеді або роликових ковзанах. Сучасна назва площі з'явилося тільки в 1991 році, до цього її називали в честь Леніна. У воєнний час площа сильно постраждала, але її повністю відновили і після цього не раз змінювали зовнішній вигляд. Побачити пам'ятку можна завдяки встановленій там веб камері, картинка надходить без затримок, головне, щоб було стабільне з'єднання з мережею.

Діліться вебкамерой Майдан Незалежності з обладміністрації зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Сумах