Веб камери Сумах - Вулиця Соборна, сквер Т. Г. Шевченка

Дивіться вебкамеру Вулиця Соборна, сквер Т. Г. Шевченка і спостерігайте за погодою в місті Суми

Вебкамеру дивляться: 5 користувачів

Про вебкамеру "Вулиця Соборна, сквер Т. Г. Шевченка" в місті Суми

Вулиця Соборна з виходом на сквер Т. Р. Шевченко відмінно сьогодні проглядається з ракурсу, який відкриває на неї встановлена веб камера. Картинка настільки чітка, що при розширенні її на весь екран створюється враження, що робиш віртуальне подорож в місто Суми на території України. Перший камінь ліг в основу цього скверу ще в далекому 19 столітті. По першому запропонованому адміністрацією міста плану забудови тут повинен був розташовуватися адміністративний центр, але це рішення було переглянуто і сьогодні сквер став відмінним місцем для відпочинку. Це велика, виложена плиткою територія з невеликими газонами як клумб і пам'ятником. Веб камера вихоплює об'єкт з величезного простору позаду неї і демонструє його з привабливого боку.

Онлайн трансляція в режимі реального часу – ідеальна можливість дізнатися більше про це місто, перейнятися його духом або просто подивитися погоду. Не рідко сюди приходять літні люди, щоб погодувати голубів, це видно навіть з таким вилученням об'єктива. Пам'ятник у сквері з'явився в кінці 50-х років, він став нагадуванням про студентів, які беруть участь у революції. Якщо придивитися, то далеко можна помітити будівля жіночої гімназії і кілька затишних кафе.

Діліться вебкамерой Вулиця Соборна, сквер Т. Г. Шевченка зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Сумах