Веб камери Нью-Йорка - Міст Джорджа Вашингтона, Інтерстейт 95 Експрес

Про вебкамеру "Міст Джорджа Вашингтона, Інтерстейт 95 Експрес" в місті Нью-Йорк

Нью-Йорк – величезний мегаполіс, в якому люди живуть сучасним життям, вся його інфраструктура зроблена таким чином, щоб усередині місцеві мешканці почували себе максимально комфортно. Міст Джорджа Вашингтона користується чималою популярністю, він з'єднує дві великі половини міста, тому і на ньому завжди активний рух транспорту з частими пробками. Якщо подивитися на об'єкт з точки зору архітектурного задуму, то він по-своєму унікальний. Це складна конструкція, достатньої міцності для того, щоб витримувати величезне скупчення машин, як легкового, так і вантажного типу. Можна подивитися на міст приїхавши в країну, а можна залишатися вдома і здобути для себе максимум корисної інформації не відриваючись від повсякденних справ і звичного способу життя. чітке уявлення про будову дає погляд на нього з висоти пташиного польоту, щоб користувачі мережі могли насолодитися видовищем і оцінити переваги споруди, на Інтерстейт 95 Експрес спрямована веб-камера на міст Джорджа Вашингтона.

Камера встановлена таким чином, щоб можна було повністю охопити об'єкт, у тому числі навколишню територію. З такого ракурсу проглядається один з найпопулярніших районів міста, але розглянути в подробицях будь-якого з об'єктів не можливо, трансляція дає загальне уявлення про мосту. Пристрій працює цілодобово, картинка поставляється в мережу в реальному часі і вдень і вночі. Після заходу сонця перед глядачем з'являється зовсім інше видовище, ніж якби відео було видно вдень. В години сутінку запалюються тисячі вогнів і місто починає жити іншим життям, це унікальне видовище, яке недоступне з землі, тому і витраченого часу на трансляцію ніколи не буде шкода.

Вебкамеру дивляться: 2 користувача

Діліться вебкамерой Міст Джорджа Вашингтона, Інтерстейт 95 Експрес зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Нью-Йорка