Веб камери Нью-Йорка - Макдональдс на Таймс Сквер

Дивіться вебкамеру Макдональдс на Таймс Сквер і спостерігайте за погодою в місті Нью-Йорк

Вебкамеру дивляться: 7 користувачів

Про вебкамеру "Макдональдс на Таймс Сквер" в місті Нью-Йорк

На території багатьох країн є Макдональдс, ця компанія поширила свою мережу по величезній території завдяки популярності своїх продуктів. Мало хто знає той цікавий факт, що основний бізнес компанії зовсім не продаж гамбургерів, вони вкладають свої інвестиції в землю, на якій будують кафе. У Нью-Йорку теж є кілька кафе по всій його протяжності, вобще американці дуже люблять фаст-фуд, тому практично в кожному місті є невеликий заклад, де можна поласувати фірмовими гамбургерами.

Якщо у вашому місті ще немає Макдональдс ви можете побачити його включивши трансляцію з веб-камери. Макдональдс на Таймс Сквер розрахований на велику кількість людей, воно й не дивно, в місті, навіть в одному районі проживає більше тисячі городян. Веб-камера направлена ​​на вхід до закладу, вона повністю охоплює його фасад. Пристрій працює в режимі реального часу, завдяки цьому ви точно знаєте, що відбувається в даний момент на озвучується території. Веб-камера працює цілодобово, з наступ темряви загоряються неонові вивіски, які так і манять споживача. Картинка в кадрі кардинально змінюється, все, що відбувається навколо стає краще видно.

Люди в таких великих містах тільки оживають з настанням темряви, якщо не вірите, що ритм життя прискорюється - увімкніть трансляцію і переконайтеся в цьому самі.

Діліться вебкамерой Макдональдс на Таймс Сквер зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Нью-Йорка