Веб камери Ізміру - Міська набережна

Дивіться вебкамеру Міська набережна і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Про вебкамеру "Міська набережна" в місті Ізмір

Міська набережна в Ізмірі користується великим попитом у відпочиваючих та місцевих жителів завдяки не тільки комфорту, впорядкованості, але і красою. Такі піші прогулянки завжди йдуть на користь не тільки дітям, але і дорослим. Якщо купатися ще прохолодно або зовсім не можна, дихати морським повітрям не заборонить ні один лікар. Міська набережна знаходиться впритул до моря, до неї є спеціальний під'їзд, а також тротуарні доріжки. На території стоять сміттєві контейнери, щоб чистота зберігалася і сміття не потрапляв в морі, а також лавочки у великому обсязі, які допомагають краще переносити прогулянки на великі відстані. Дійсно набережна в Ізмірі великої протяжності, тому тут вистачає місця для всіх. Тут неподалік стоять невеликі ресторани і кафе, де можна заморити черв'ячка після довготривалих прогулянок.

Якщо ви хотіли б ознайомитися з об'єктом ближче, веб-камера, встановлена над однією з частин набережній, прекрасний в цьому помічник. Вона спрямована таким чином, щоб можна було більш детально оцінити благоустрій території. Картинка транслюється в режимі реального часу цілодобово, для цього необхідно просто мати пристрій для відео і добрий зв'язок. Камера передає не тільки відео, але й звук, якщо зробити його на максимум можна почути шум моря, якого декому дуже не вистачає у періоди високого навантаження на роботі. Камера веде зйомку цілодобово, але після заходу сонця розглянути що-то буде досить складно через відсутність якісного і сконцентрованого джерела світла.

Діліться вебкамерой Міська набережна зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру