Веб камери Ізміру - Огляд з телевежі

Дивіться вебкамеру Огляд з телевежі і спостерігайте за погодою в місті Ізмір

Вебкамеру дивляться: 1 користувач

Про вебкамеру "Огляд з телевежі" в місті Ізмір

У місті Ізмір, що знаходиться на території курортної Туреччини, розташована телевишка, з висоти якої видно не тільки море, але й всю територію на кілька сотень кілометрів прибережної лінії. З такої висоти здається виключно маленьким, ніби сірникові коробки, однак і побачити таку картину не кожному представляється можливим. Якщо немає туману над водою, а особливо чисте небо з висоти телевежі завдяки веб-камері можна розгледіти багато, здається, що вся Туреччина у тебе на долоні. Головна перевага цієї веб-камери не в тому, що вона подає цілодобову трансляцію в режимі реального часу зі звуком, а те, що вона може повертатися. Всього за кілька секунд ви можете детально розглянути нескінченні простори перед собою.

Це унікальна можливість для тих людей, які не мають можливості добратися сюди або просто приїхати в країну на відпочинок. У нічний час картинка кардинально змінюється, замість морської гладі і бухт висвітлюється місто і мільйони вогнів його будівель. Трохи камера охоплює під'їзд до вишки і доглянуту територію навколо неї, але про це зовсім забуваєш, коли твій погляд спрямовується в нескінченні простори моря і впирається виключно тільки в обрій.

Діліться вебкамерой Огляд з телевежі зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Ізміру