Веб камери Севастополя - Площа імені Ушакова

Дивіться вебкамеру Площа імені Ушакова і спостерігайте за погодою в місті Севастополь

Про вебкамеру "Площа імені Ушакова" в місті Севастополь

Площа Ушакова в Ленінському районі. Одна з найстаріших площ міста, виникла у XVIII ст. Спочатку називалася Фонтанній, потім Театральній, з 1885 р. - пл. Новосільського, з 1921 р. - пл. Комуни. 15 жовтня 1954 р. була перейменувала на площі Ушакова.

Федір Федорович Ушаков (1744-1817) - російський флотоводець, адмірал. У 1766 р. закінчив Морський кадетський корпус. Служив на Балтійському флоті, в Азовської флотилії, з 1783 р. на Чорному морі: він спостерігав за будівництвом кораблів в Херсоні, брав участь у будівництві бази Чорноморського флоту - міста Севастополя. У 1789 р. Ушаков був проведений в контр-адмірали, а в 1790 р. призначений командувачем Чорноморським корабельним флотом.

Під його командуванням Чорноморський флот здобув перемоги над турецьким флотом у боях біля Керченської протоки, Тендри, мису Каліакрія. З 1793 р. віце-адмірал. У Середземноморському поході 1798-1800 рр .. опанував Іонічними островами, включаючи сильно захищений острів Корфу. Однак заслуги Ушакова не були оцінені царем Олександром I, який по закінченні Середземноморського походу призначив адмірала на другорядну посаду - головним командиром Балтійського гребного флоту і начальником флотських команд в Петербурзі, а потім звільнив у відставку.

3 березня 1944 р. Президія Верховної Ради СРСР заснував військовий орден Ушакова двох ступенів і медаль Ушакова.

Діліться вебкамерой Площа імені Ушакова зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Севастополя