Веб-камери Харкова онлайн

Харків - інформація

Дивіться прямі трансляції з онлайн камер Харкова. Веб-камери Харкова онлайн Харкова. Харків - найбільше місто на північному сході України, адміністративний центр Харківської області. Другий за чисельністю населення місто України. Був найбільшим центром танкового і тракторобудування, а так само турбінобудування і третім за розмірами індустріальним, науковим та транспортним центром СРСР після Москви та Ленінграда. У другій половині XX століття Харків був головним транспортним вузлом Південно-Східної Європи.

Сучасне місто засноване в 1654 році на місці давньоруського городища Харків, ідентифікованого іноді як половецький місто XI століття Шарукань або гуннский місто V століття Харька. З грудня 1917 року по січень 1918 року Харків було столицею Української Народної Республіки Рад, а з лютого по березень 1918 року столицею Донецько-Криворізької радянської республіки, в березні - червні 1919 року і з 19 грудня 1919 року по 24 червня 1934 року - столицею Української радянської Соціалістичної Республіки.

В місті 142 науково-дослідних інститути, 45 вищих навчальних закладів, включаючи Харківський університет (п'ятий в Російській імперії; заснований в 1805 році) і політехнічний інститут (другий політехнічний вуз Російської імперії; заснований в 1885 році), в яких навчається 230 тисяч студентів; шістнадцять музеїв, міська картинна галерея, шість державних театрів, вісімдесят бібліотек.

Місто Харків нагороджений орденами Леніна і Жовтневої Революції, а також нагородами Ради Європи. Вперше в історії України 8 липня 2013 року міськрада Харкова присвоїв місту звання «місто військової слави».

Органом місцевого самоврядування є Харківська міська рада. У 2012 році Харків був одним з чотирьох міст України, які брали Чемпіонат Європи з футболу 2012.

Найпопулярніші вебкамери Харкова

Діліться вебкамерой Харкова зі своїми друзями в соціальних мережах

Не забудьте подивитися інші онлайн трансляції Харкова