Веб камери Харкова - Площа Конституції

Дивіться вебкамеру Площа Конституції і спостерігайте за погодою в місті Харків

Вебкамеру дивляться: 13 користувачів

Про вебкамеру "Площа Конституції" в місті Харків

У будь-якому місті світу є своя площа, де не тільки люди люблять проводити вільний час, але і на чиїй території організовуються масові міські заходи та свята. Як правило, такі площі заасфальтовані або викладені цегляної плиткою, їх розмір дозволяє вмістити не один десяток людей, а часом і не одну сотню.

У місті Харків це площа Конституції, навколо якої зібрані одні з найбільш примітних будівель, а саме церква, адміністративні будівлі. У середині площі розташовується пам'ятник, а по всій її протяжності розосереджені клумби та насадження дерев. З однією з сторін площі сформована паркування для легкового транспорту, позаду неї йде дорога. Будь-який бажаючий має можливість сьогодні оглянути площу не витрачаючи ні час, ні засоби. На одному з висотних будівель навпроти об'єкта була встановлена веб-камера, завдяки якій вдалося охопити територію площі і кілька районів навколо неї. Половина міста Харкова проглядається в висоти пташиного польоту, але чим далі, тим більше камера вхоплює лише дахи будинків.

Пристрій працює цілодобово в режимі реального часу, тому якщо ви не змогли потрапити на захід, у вас завжди буде можливість побачити те, що відбувається на екрані телефону або комп'ютера. З настанням темряви картинка кардинально міняється, тепер з веб-камери видно не тротуари і дороги, а вікна з включеним світлом і ліхтарі на площі.

Діліться вебкамерой Площа Конституції зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Харкова