Веб камери Одеси - Чорноморський пляж Лузанівка

Дивіться вебкамеру Чорноморський пляж Лузанівка і спостерігайте за погодою в місті Одеса

Вебкамеру дивляться: 154 користувача

Про вебкамеру "Чорноморський пляж Лузанівка" в місті Одеса

В XIX столітті Одеса був четвертий місто Імператорської Росії, після Москви, Санкт-Петербурга і Варшави. Його історична архітектура має аромат більш середземноморський, ніж російський, на який сильно впливають французькі та італійські стилі. Одеса завжди мала духом свободи і іронічного гумору, ймовірно, завдяки своєму розташуванню і свою готовність брати і терпіти людей різного походження.

У той час як Одеса є адміністративним центром Одеської області, місто є столицею Одеського міського муніципалітету. Однак Одеса - місто обласного підпорядкування, тому підпорядковується тільки обласної влади, а не тільки муніципалітету Одеси, розміщеному в самому місті. Територія Одеси розділена на 4 адміністративні райони: Київський, Малиновський, Приморський, Суворовський. Крім того, кожен район має свою адміністрацію, підпорядковану Одеській міській раді, і з обмеженою відповідальністю.

Не можна не відзначити чорноморський пляж Лузановки, який відрізняється комфортабельністю, чистотою і зручним спуском до моря. Картинка з нього подається в мережу абсолютно безкоштовно через об'єктив веб камери. відео працює в онлайн режимі цілодобово.

Діліться вебкамерой Чорноморський пляж Лузанівка зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Одеси