Веб камери Сумах - Залізничний вокзал

Дивіться вебкамеру Залізничний вокзал і спостерігайте за погодою в місті Суми

Про вебкамеру "Залізничний вокзал" в місті Суми

Територія України славиться своєю різноманітністю природних ландшафтів. Котиться рівнина Дніпровської височини, яка знаходиться між середньою течією річок Дніпро (Дніпро) і Південного Буха (Південний Бух або Бо) в західній центральній Україні, є найбільшою гірською територією. Вона розсічена багатьма річковими долинами, ущелинами і ущелинами, глибиною понад 1000 футів (300 метрів). На заході Дніпровська височина стикається з міцної Волинсько-Подільської височиною, яка піднімається до 1545 футів (471 метр) на найвищій точці - Гора Камула. На захід від Волинсько-Подільської височини, в крайній західній Україні, знаходяться паралельні Карпати - одні з наймальовничіших місць в країні простягаються на більш ніж 150 миль (240 км). Гори розташовуються в висоту від 2000 футів (600 метрів) до приблизно 6500 футів (2000 метрів), піднімаючись до 6 762 футів (2061 м) на горі Говерла, яка є найвищою точкою в країні. Північно-східна і південно-східна частини України зайняті низькими височинами, рідко досягають висоти 1000 футів (300 метрів).

Залізничний вокзал на території мальовничого міста Суми розташований за адресою Привокзальна площа 1. Побачити його можна через встановлену тут веб камеру, трансляція з якої поставляється в мережу цілодобово в режимі онлайн.

Діліться вебкамерой Залізничний вокзал зі своїми друзями в соціальних мережах

Залишайте свої коментарі та повідомляйте про помилки

Ми стараємося для вас, допоможіть нам стати ще краще. Залишайте свої коментарі та відгуки, пропозиції та ідеї, будемо вам дуже вдячні.

Додати веб-камеру Повідомити про помилку
Додавання веб-камери
Повідомлення про помилку

Найпопулярніші вебкамери Сумах